Про компанію «ТОПАЗ»
(это они про себя, я просто скопировал их текст)
Львівське державне спеціальне конструкторське бюро «Топаз» було створене в березні 1973 р. як провідне з проектування та виготовлення обладнання в ювелірній галузі.
На базі ЛДСКБ «Топаз» у жовтні 1992 р. був створений технічний комітет ТК-32 «Ювелірна промисловість» з метою координування робіт зі стандартизації в галузі ювелірного виробництва. Маючи значний досвід та кваліфікованих фахівців, за час, що минув, ТК-32 розробив і впровадив у виробництво два державні та один галузевий стандарти:
- ДСТУ 3527-97 "Вироби золотарські з коштовних металів". Загальні технічні умови.
- ДСТУ 3375-96 "Вироби золотарські" Терміни та визначення.
- ГСТУ "Каміння кольорове природне в сировині". Загальні технічні умови.
Виконуючи одночасно функції головної організації зі стандартизації в ювелірній промисловості України, підприємство сформувало базу даних для створення державного класифікатора продукції України ДК 004-2003р.
З метою проведення гармонізації з європейськими стандартами, а в подальшому - впровадження в галузі ювелірного виробництва України європейських стандартів як національних, ТК-32 бере участь у роботі GEN у підкомітеті № 283/1421 "Застосування дорогоцінних металів у ювелірній справі".
Одночасно ТК-32 "Ювелірна промисловість" є асоційованим членом Міжнародного комітету зі стандартизації ISO/TC 174 "Jewellery".
На сьогодні підприємство має розвинену інфраструктуру та кваліфікований персонал і може застосовувати свій досвід у різних галузях промисловості.
ЛДСКБ «Топаз» плідно співпрацює з Банкнотно-монетним двором Національного банку України. Успішно освоєно технологію виготовлення заготовок для ювілейних та пам’ятних монет, які закуповувалися за кордоном. Станом на сьогоднішній день для потреб Банкнотно-монетного двору в планах на майбутнє - вдосконалення технологій, що стануть базою для подальшого розвитку виробництва та випуску високоякісної продукції.
Одним із основних видів діяльності є утилізація відходів радіотехнічного та електронного виробництва з метою вилучення дорогоцінних металів. Кінцевий продукт цього виробництва коштовні метали, які підприємство здає в Державну скарбницю Національного банку України.
Підприємство одне з перших почало виготовлення державних знаків та медалей на замовлення Міністерства оборони України. Були розроблені та виготовлені знаки "Міністерство оборони", "Генеральний штаб Збройних сил України", "Сухопутні війська", знаки класності офіцерського та солдатського особового складу, медалі "За сумлінну службу", "За взірцевість у військовій службі", "За досягнення у військовій службі", "За доблесну військову службу Батьківщині", "За розмінування" та інші. Виготовлено понад 3 млн.штук заготовок для ювілейних та пам'ятних монет. Освоєно випуск заготовок для біколорних монет.
За результатами роботи у 2002 році ЛДСКБ «Топаз» визнано переможцем Всеукраїнського конкурсу "Кращий роботодавець року" серед підприємств України, неодноразово відзначалося як переможець на міському та обласному рівнях.
Сьогодні підприємство виготовляє заготовки з недорогоцінних металів для монет для Банкнотно-монетного двору Національного банку України.
Я с ними дружу и разработал несколько эскизов жетонов, (в том числе с эмблемой их предприятия) которые они изготовили.
Желающие могут заказать у меня каталог в электронном виде.
Цена 5 евро.
Заказавшие будут получать обновленные верисии БЕСПЛАТНО.
Также можно заказывать и сами жетоны, какие смогу достану и вышлю, цена от 2 до 5 евро за штуку